Archiwum 15 grudnia 2016


gru 15 2016 Włosy na doczepkę.
Komentarze: 0

  Jaka to wygoda żyć w dzisiejszych czasach. Możliwości upiększania ciała, poprawiania wyglądu, redukowania zbędnych kilogramów czy globalnie rzecz biorąc, zmiana image-to w obecnych czasach pestka! Już dziś, nawet łysy może mieć bujną fryzurę. 

To dowodzi, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, korzystając ze zdobyczy chirurgii plastycznej, kosmetologii, fryzjerstwa czy innych metod poprawiania fizycznego wizerunku. Wśród wspominanych sposobów na lepszą prezencję, wymienić można przedłużenie włosów. Wielka to wygoda, szczególnie dla tych pań, które narzekają, iż porost włosów nie jest zbytnio imponujący. 

Także i dla tych, które w przeciągu jednego dnia, z krótkowłosych niewiast, chcą zmienić się w długowłose piękności. Także tutaj, obecne metody spokojnie dają sobie radę z tymi pragnieniami. Modnym i polecanym przez stylistów sposobem na wydłużanie włosów jest tzw. przedłużanie włosów clip in. Metoda zachwalana przez fryzjerów ma wiele zalet.

Po pierwsze, włosy clip in nie uszkadzają naszych naturalnych włosów. Doczepianie dodatkowych pasm nie wiąże się z używaniem klejów, specjalnego zaplatania czy innych dziwnych, a kiedyś często stosowanych metod zagęszczania i przedłużania. Nie ma więc mowy o niebezpieczeństwie uszkodzenia kosmyków. Sam zabieg clip in związany jest z użyciem specjalnego klipsu na paśmie doczepianych włosów jak  https://hairlook.pl/pl/p/Schwarzkopf-Grip-Clip-Klips-karbowany-1szt./2646, który to klips wygodnie przylega do naszych naturalnych.

aniar : :