Archiwum grudzień 2015


gru 17 2015 Depilacja ciała - jak wykonać ją skutecznie?...
Komentarze: 0

Każda kobieta, która chce się dobrze prezentować, musi regularnie dbać o swoje ciało. Jednak nie wystarczy tutaj korzystać z nawilżających balsamów i regenerujących preparatów. Należy także regularnie pozbywać się zbędnego owłosienia. Jak możemy to zrobić?

Wszystko zależy od tego, czy chcemy samodzielnie wykonać zabieg w domu, czy może udać się do Kraków spa. Jeśli korzystamy z pierwszej opcji, mamy do wyboru wiele metod usuwania zbędnego owłosienia. Najlepsze rezultaty przyniesie zwykły depilator. To nim pozbędziemy się włosków wraz z cebulkami. Dzięki temu nie będą one tak szybko odrastać. Niestety, ta metoda ma swoje wady. Depilatorem nie usuniemy bardzo małych i wrośniętych włosków. Jeśli więc nasze owłosienie jest dość rzadkie, lepszym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa w krakowie (oferta zabiegów na stronie http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/) Zaoferuje ją nam każdy salon kosmetyczny. Dzięki niej skutecznie pozbędziemy się owłosienia z całego ciała. Usuniemy nawet najmniejsze i te wrośnięte włoski. Z takiego zabiegu korzysta już naprawdę wiele kobiet, dlatego warto się do niego przekonać.

O swój wygląd możemy zadbać zarówno we własnym domu, jak i w specjalnych salonach spa. W obu przypadkach musimy się jednak skupić przede wszystkim na usuwaniu zbędnego owłosienia. W domu wykonamy taki zabieg za pomocą depilatora. Gabinet kosmetyczny Kraków zaproponuje nam depilację laserową. Obie metody mają swoje zalety, dlatego warto się nimi zainteresować.