Archiwum luty 2016


lut 22 2016 Zabiegi wyszczuplające
Komentarze: 0

Cellulit jest zmorą niejednej kobiety. Nieestetyczna skórka pomarańczowa szpeci zwłaszcza uda.Panie ciągle poszukują sposobów na walkę z nią. Kraków spa oferuje różne zabiegi. Zabiegi antycellulitowe Kraków to np. endermologia, mezoterapia, karboksyterapia.

Endermologia opiera się na masażach, wykonywanych za pomocą specjalnej głowicy z wałeczkami. Zabieg ten poprawia krążenie i likwiduje cellulit. Powinno się wykonać od 10 do 15 zabiegów. Mezoterapia to kolejny krok walki z cellulitem. Płytko pod skórę wstrzykiwane są dwa rodzaje substancji, pierwsza ma za zadanie poprawę mikrokrążenia, druga przyśpiesza spalanie tłuszczów, może to być kofeina lub karnityna.

Zabiegów tych wykonuje się zazwyczaj od czterech do ośmiu. Specjalny masaż, który poprawia krążenie to równie drenaż limfatyczny. Likwiduje obrzęki, odprowadza nadmiar wody z tkanek, poprawie ulega też metabolizm skóry. Zabiegi z udziałem laseru na podczerwień likwidują cellulit. Wnikają w tkankę tłuszczową i przyśpieszają metabolizm. Znikają obrzęki, poprawia się wygląd skóry.

Jeśli chodzi o przyspieszenie metabolizmu to również ultradźwięki pomagają rozbijać tkankę tłuszczową. Kosmetyczka wykonując ten zabieg, przesuwa sondę emitującą ultradźwięki, one z kolei przyśpieszają spalanie tłuszczu. Wyszczuplanie kraków to powszechne usługi zakładów kosmetycznych.