Archiwum październik 2015


paź 16 2015 Jakie zabiegi wybrać w salonie kosmetycznym?...
Komentarze: 0

Salonów kosmetycznych jest w naszym kraju coraz więcej. Kuszą nas coraz bardziej zróżnicowanymi ofertami. Na jakie zabiegi warto się zdecydować? Jakiego rodzaju usługi są szczególnie skuteczne? Co możemy wykonać w salonie kosmetycznym, a czego nie możemy zrobić samodzielnie w domu?

Modelowanie sylwetki i depilacja laserowa w krakowie (http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/)
Salony kosmetyczne reklamują zabiegi modelowania sylwetki różnymi sposobami, a także depilację laserową. Są to zabiegi, z których korzysta duża liczba kobiet. Modelowanie sylwetki może się odbywać za pomocą różnych zabiegów. Bardzo popularne są tu masaże, a także mezoterapia. Stosuje się również maski na całe ciało, które jest następnie owijane folią i przykrywane kocami. W ten sposób można szybko uzyskać efekt ujędrnienia, a tym samym wyszczuplenia.

Innymi bardzo popularnymi zabiegami są masaże. Wybierane są zarówno masaże całego ciała, jak i jego części. Można zdecydować się na masaż klasyczny, sportowy, czy drenujący. Popularne są również masaże kamieniami wulkanicznymi, czy bańką chińską.

Jeżeli chcemy odmłodzić i zrelaksować naszą twarz, możemy się wybrać na masaż twarzy, który w krajach Dalekiego Wschodu stanowi naturalną część pielęgnacji.

aniar : :