kwi 22 2016 Niekonwencjonalny sposób na masaż
Komentarze: 0

Kto nie marzy o zgrabnej i szczupłej sylwetce, która będzie podziwiana przez rzesze ludzi? No może nie wszyscy, a zwłaszcza nie ci, którzy mają niezachwianą pewność siebie. Ale takich osób okazuje się, być coraz mniej.

Medycyna chińska słynie z licznych i skutecznych sposobów na pozbycie się nadprogramowych kilogramów bez restrykcyjnych diet i najróżniejszych wyrzeczeń.

Obecnie na nowo powraca się do metod, które były już stosowane przez naszych zagranicznych przodków. Masaż bańkami to nie zwykły masaż, który znamy z salonów kosmetycznych. Nie jest to tylko masaż relaksujący, ale również odchudzający oraz masaż antycellulitowy. Jego spektrum działania sprawia, że panie coraz częściej decydują się na taką formę przywrócenia piękna swojej skórze.

Masaż bańkami jest bezinwazyjny i jedyne czego potrzebujemy do wykonania tego zabiegu, to wspomniane bańki. Jeśli chodzi o bańki stawianie - to nie jest to jakąś skomplikowaną czynnością, która wymaga drogich dodatkowych akcesoriów. Owe przyrządy skutecznie łagodzą ból, poprawiają krążenie i trawienie, zmniejszają obrzęki limfatyczne i ujędrniają skórę. Masaż bańkami odpręża i relaksuje pacjenta, co redukuje niepożądane skutki uboczne wszechobecnego stresu.

Natomiast masaż antycellulitowy wykonany za pomocą baniek, wspomaga krążenie krwi i oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz